Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Miley Cyrus
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~Poznata.vidjena,slawna~
Admin
~Poznata.vidjena,slawna~


Broj poruka : 74
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 28
Lokacija : Novi Sad

.,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. Empty
PočaljiNaslov: .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,.   .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. EmptyPet Feb 06, 2009 9:41 pm

Pa koja su?
Nazad na vrh Ići dole
http://mileycyrus.bigforumpro.com
Gost
Gost




.,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. Empty
PočaljiNaslov: Re: .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,.   .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. EmptyČet Feb 12, 2009 6:02 pm

kad je bio pocetak ljetnog raspust swi smo se skupiliii i bas smo dobra zurka naprawiliiii... swi smo pleseliii.. a sledeci dan smo isli na selo i tamo smo dowrsxili prowod.. extra je bilo
Nazad na vrh Ići dole
*Annie*
Admin
*Annie*


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 28
Lokacija : na stolici

.,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. Empty
PočaljiNaslov: Re: .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,.   .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. EmptySub Maj 16, 2009 5:50 pm

mi bismo isto na kraju godine swi skupili kod moje BFF koja ima ogromnu kucu i uwek je sama dodje ceo razred uzme one balone od 5 litara i swako napuni i kada pocnemo da se prskamo celo dworiste je u blatu....kasnije igramo lozinke gde ja uwek stradam dewojcice protiw decaka..tj.swe dewojcice uwek nastradaju ali ja najwise!zamislite wataju was za dupe,cupaju golicaju...aaaa kada pomislim na to samo se jezim...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.nicetopics.com/index.htm
Gost
Gost




.,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. Empty
PočaljiNaslov: Re: .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,.   .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. EmptyČet Jul 23, 2009 1:25 am

Kada je bi0 kraj sxk0lske g0dine swake g0dine se tak0 sakupim0 ce0 razrred i idem0 u crkvu i prskam0 se ak0 je lep0 wreme,a ak0 pada kisxa p0sxto sm0 mi baksuzi swaki kraj sxk0lske g0dine nama pada kisxa ali 0we nije,hwala b0gu...xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





.,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. Empty
PočaljiNaslov: Re: .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,.   .,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
.,.,.NaJlEpSa sEcAnJa Iz SkOlE.,.,.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: **lOOdIlO,ZaBaWa....-*** :: ***sKoLiCa***-
Skoči na: